Ideas

Wi-Fi zdarma

Wi-Fi zdarma je dostupná
v celém penzionu.

Processes

PARKOVÁNÍ na veřejném parkovišti ZDARMA

Nebo u hotelu jen 100 m od penzionu za 80 Kč / den.

Creative

Snídaně

Našim hostům nabízíme
snídaňový servis.

Ubytování Loket

Penzion QUEST Loket poskytuje ubytování v nově zrekonstruovaném domě pod hradem Loket. Z penzionu se Vám naskytne výhled na hrad Loket a řeku Ohře. Pokoje hotelového typu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysokorychlostní Wi-Fi a TV-SAT. Infocentrum s recepcí a stylovou kavárnu QUEST. Těšíme se na Vás.

  • Dvoulůžkové pokoje
  • Čtyřlůžkové pokoje

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers

Poznejte krásy Lokte

Loket je jedním z těch výjimečných míst, kde máte pocit, že jste právě vstoupili do pohádky.Ze všech koutů na vás dýchá historie a kouzlo polozapomenutých bájí a pověstí. Na této kouzelné atmosféře má samozřejmě největší podíl románsko-gotický hrad, který se hrdě tyčí na žulovém masivu a nechává se líně obtékat řekou Ohří. Pozadu ovšem nezůstává ani samotné město se svými historickými měšťanskými domy a tajemnými uličkami. Ne nadarmo bylo také centrum vyhlášeno městskou památkovou rezervací.

Historie hradu Loket sahá až do počátku 13. století, kdy byl vystavěn na místě původního slovanského hradiště, aby sloužil jako pohraniční pevnost. Díky své jedinečné poloze uprostřed hustých lesů se stal vyhledávaným útočištěm králů, nejen za lovem se sem rád vracel i Karel IV...

Více o LoktiKde nás najdete?